DSE Children European Grand Prix STT

Děti I+II STT

PartnerPartnerkaKlubStát
Charvát MichalDalekorejová BarboraTK Sparta PrahaCzech Republic
Dávidek SebastiánŠtefková BarboraKST KD HlučínCzech Republic
Frkal Tomas Lososova LindaStarlet Brno TK Orel TelniceCzech Republic
Helenius Maximilian JohanGelenitš EllimariiDS FlexEstonia
Hrazánek OndřejJelínková JasminaCzech Republic
Jančík MarekZmeškalová TerezaTK FORTUNA ZLÍN z.s.Czech Republic
Kazda DavidPtackova JulieSTARLET Brno TK OREL TelniceCzech Republic
Klepáč MarekKovaříková AgátaTK MaestroCzech Republic
Račák MatyášKlementová AnetaTK MaestroCzech Republic
Vovk ChristianValeeva SofiiaGGC-BremenGermany

Počet přihlášených párů: 10

Junioři I STT

PartnerPartnerkaKlubStát
Brdička Šimon Kryštofová LucieFortuna Zlín Czech Republic
Charvát MichalDalekorejová BarboraTK Sparta PrahaCzech Republic
Frkal Tomas Lososova LindaStarlet Brno TK Orel TelniceCzech Republic
Hrazánek OndřejJelínková JasminaCzech Republic
Hrtoň VojtěchVališová ViktorieDvectis-DSP Kometa BrnoCzech Republic
Jancik MarekZmeškalová TerezaTK FORTUNA ZLÍN z.s.Czech Republic
Kazda DavidPtackova JulieSTARLET Brno TK OREL TelniceCzech Republic
Král ŠimonKubíková JulieSTKCzech Republic
Krasa TadeasHajnikova StepankaTK MaestroCzech Republic
Krček JakubKitlerová TerezaTAK Dance KrokCzech Republic
Kuzmichenko AlexanderGulpe EderaGruen Gold BremenGermany
Makrlík OndřejSeverinová AnnaTK MaestroCzech Republic
Nepožitek SlavomírKuciánová EmaKST Quick OlomoucCzech Republic
Novák MartinVališová NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.sCzech Republic
Pařízek PatrikKapušňáková NelaTK Fortuna ZlínCzech Republic
Pavelka Samuel OndřejPatočková Nikol TK GradaceCzech Republic
Plachy JanPalickova AlexandraMZ DANCE TeamCzech Republic
Ratnikov David Hendrychová Sára KST Silueta Praha o.p.s.Czech Republic

Počet přihlášených párů: 18

Junioři II STT

PartnerPartnerkaKlubStát
Bednář Petr Rabihová Nicol TK Astra PrahaCzech Republic
Blažek VojtěchNeradová AdélaTSK Salta BenešovCzech Republic
Boldiš Vítek Pechačová KateřinaTK Sparta PrahaCzech Republic
Brdička Šimon Kryštofová LucieFortuna Zlín Czech Republic
Březina JanCísařová KarolínaDvectis – DSP Komenta BrnoCzech Republic
Donat MatejDobruská SilvieTAK DANCE KROK z.s.Czech Republic
Jakubes SimonJuzova AnezkaTK MaestroCzech Republic
Kačerovský VojtěchBrychcinová KláraTK Sparta PrahaCzech Republic
Kapitán DominikVojtášková ZuzanaiDance Studio, z.s.Czech Republic
Krasa TadeasHajnikova StepankaTK MaestroCzech Republic
Kuniak OliverNemravová ValentínaPegaFun Dance Group MartinSlovakia
Makrlík OndřejSeverinová AnnaTK MaestroCzech Republic
Michálek LukášLaura KopeckáCool danceCzech Republic
Mikulášek OndřejKudličková Karolína H + L VyškovCzech Republic
Nepožitek SlavomírKuciánová EmaKST Quick OlomoucCzech Republic
Novák MartinVališová NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.sCzech Republic
Pejsar TomášPlischkeová ValentýnaTK KoškoviCzech Republic
Petřík JosefMalíková KateřinaGradace KroměřížCzech Republic
Plachy JanPalickova AlexandraMZ DANCE TeamCzech Republic
Popović NikolaSavanović AndreaDance club AURORASerbia
Radziejewski JuliuszKruszynska Marta ZuzannaOlimpPoland
Routa OndrejVetrovska PetraTK Sparta PrahaCzech Republic
Schurmann Filip Futerová EleniTK Astra PrahaCzech Republic
Slepička AdamKlápová JanaMZ Dance TeamCzech Republic
Smolucha VojtěchZhydovska AnastasyaTK Astra PrahaCzech Republic
Spáčil JanAbrahámová BarboraTŠ Novákovi Kutná Hora z.s.Czech Republic
Stumpf JakubStumpfova KristýnaKST Silueta Praha o.p.s.Czech Republic
Vepřek FilipSámelová AdélaKlub Tanečního Sportu ŠumperkCzech Republic
Višnovský AdamČechtická LucieTK Koškovi, z.sCzech Republic
Vlček JanPříplatová PetraTK KOŠKOVI, z.s.Czech Republic
Walletzký Leonard Masaryková Denisa Danza brno Czech Republic
Zavodnov DaniilVávrová KristýnaTK Sparta PrahaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 32

DSE Children European Grand Prix LAT

Děti I+II LAT

PartnerPartnerkaKlubStát
Charvát MichalDalekorejová BarboraTK Sparta PrahaCzech Republic
Dávidek SebastiánŠtefková BarboraKST KD HlučínCzech Republic
Helenius Maximilian JohanGelenitš EllimariiDS FlexEstonia
Hrazánek OndřejJelínková JasminaCzech Republic
Kanuka AlexPfaffenroth ElianaTSC FuldaGermany
Kazda DavidPtackova JulieSTARLET Brno TK OREL TelniceCzech Republic
Klepáč MarekKovaříková AgátaTK MaestroCzech Republic
Kubálek ŠimonVasilache DanaTK MaestroCzech Republic
Pfaffenroth ElianaKanuka AlexTSC FuldaGermany
Račák MatyášKlementová AnetaTK MaestroCzech Republic
Severin JakubNovotná EmaTK MaestroCzech Republic
Vovk ChristianValeeva SofiiaGGC-BremenGermany

Počet přihlášených párů: 12

Junioři I LAT

PartnerPartnerkaKlubStát
Abrile SimoneScavino MartaUniversal dance CanelliItaly
Anelt VojtěchHrušková ŠarlotaTK VavruškaCzech Republic
Charvát MichalDalekorejová BarboraTK Sparta PrahaCzech Republic
Dolanský TobiášDobsová KlaudieCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Frkal Tomas Lososova LindaStarlet Brno TK Orel TelniceCzech Republic
Gallone FrancescoGallone GiadaPassion DanceItaly
Gont DaniilTarnorutskyi JannaSWC PforzheimGermany
Hrazánek OndřejJelínková JasminaCzech Republic
Hrtoň VojtěchVališová ViktorieDvectis-DSP Kometa BrnoCzech Republic
Kazda DavidPtackova JulieSTARLET Brno TK OREL TelniceCzech Republic
Král ŠimonKubíková JulieSTKCzech Republic
Krasa TadeasHajnikova StepankaTK MaestroCzech Republic
Kuzmichenko AlexanderGulpe EderaGruen Gold BremenGermany
Makrlík OndřejSeverinová AnnaTK MaestroCzech Republic
Nepožitek SlavomírKuciánová EmaKST Quick OlomoucCzech Republic
Nešuta PetrLungová SofieTanec KladnoCzech Republic
Novák DominikMašková AliceAcademia LatinaCzech Republic
Novák MartinVališová NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.sCzech Republic
Ottner TobiasJelínková KarolínaTK MarendiCzech Republic
Pařízek PatrikKapušňáková NelaTK Fortuna ZlínCzech Republic
Pavelka Samuel OndřejPatočková Nikol TK GradaceCzech Republic
Plachy JanPalickova AlexandraMZ DANCE TeamCzech Republic
Ratnikov David Hendrychová Sára KST Silueta Praha o.p.s.Czech Republic

Počet přihlášených párů: 23

Junioři II LAT

PartnerPartnerkaKlubStát
Abrile SimoneScavino MartaUniversal dance CanelliItaly
Bednář Petr Rabihová Nicol TK Astra PrahaCzech Republic
Boldiš Vítek Pechačová KateřinaTK Sparta PrahaCzech Republic
Brdička Šimon Kryštofová LucieFortuna Zlín Czech Republic
Březina JanCísařová KarolínaDvectis – DSP Komenta BrnoCzech Republic
Brtek NicolasJiroušková KristýnaTK MaestroCzech Republic
Dolanský TobiášDobsová KlaudieCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Donat MatejDobruská SilvieTAK DANCE KROK z.s.Czech Republic
Gallone FrancescoGallone GiadaPassion DanceItaly
Guagliardito Giuseppe Aizara Yasmin Beatrice Team DiabloItaly
Hošek LukášGrégrová KristýnaTaneční studio VítkoviceCzech Republic
Jakubes SimonJuzova AnezkaTK MaestroCzech Republic
Kapitán DominikVojtášková ZuzanaiDance Studio, z.s.Czech Republic
Krasa TadeasHajnikova StepankaTK MaestroCzech Republic
Kuniak OliverNemravová ValentínaPegaFun Dance Group MartinSlovakia
Lipowski Robin Wrublová Eliška Happy DanceCzech Republic
Lucchese SimoneRossotto IsabelPassion DanceItaly
Makrlík OndřejSeverinová AnnaTK MaestroCzech Republic
Maschke MartinPavlíčková NikolaTaneční studio VítkoviceCzech Republic
Michálek LukášLaura KopeckáCool danceCzech Republic
Nepožitek SlavomírKuciánová EmaKST Quick OlomoucCzech Republic
Nešuta PetrLungová SofieTanec KladnoCzech Republic
Novák MartinVališová NatálieTK GRADACE KROMĚŘÍŽ z.sCzech Republic
Novák TomášBulířová AnnaTK Astra PrahaCzech Republic
Pejsar TomášPlischkeová ValentýnaTK KoškoviCzech Republic
Petřík JosefMalíková KateřinaGradace KroměřížCzech Republic
Plachy JanPalickova AlexandraMZ DANCE TeamCzech Republic
Popović NikolaSavanović AndreaDance club AURORASerbia
Routa OndrejVetrovska PetraTK Sparta PrahaCzech Republic
Schurmann Filip Futerová EleniTK Astra PrahaCzech Republic
Slepička AdamKlápová JanaMZ Dance TeamCzech Republic
Smolucha VojtěchZhydovska AnastasyaTK Astra PrahaCzech Republic
Spáčil JanAbrahámová BarboraTŠ Novákovi Kutná Hora z.s.Czech Republic
Stumpf JakubStumpfova KristýnaKST Silueta Praha o.p.s.Czech Republic
Višnovský AdamČechtická LucieTK Koškovi, z.sCzech Republic
Vlček JanPříplatová PetraTK KOŠKOVI, z.s.Czech Republic
Walletzký Leonard Masaryková Denisa Danza brno Czech Republic
Zavodnov DaniilVávrová KristýnaTK Sparta PrahaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 38

WDSF Open STT

Mládež STT

PartnerPartnerkaKlubStát
Appl HynekApplová PavlínaTK HenzélyCzech Republic
Bejr MichaelProcházková SofieCool danceCzech Republic
Bikár AlexNosáľová BarboraTC METEOR KošiceSlovakia
Bochenek KamilMierzwa Pola PM LubinPoland
Bortlík AdamBrožková EvaDvectis - DSP Kometa BrnoCzech Republic
Burant JanFaltusová KláraMZ Dance TeamCzech Republic
Činčura FilipJavůrková TerezaTK KoškoviCzech Republic
Dobruský PatrikNováková VeronikaCool danceCzech Republic
Fried Martin Vondrejcova SaraTK Sparta PrahaCzech Republic
Helmich ViktorRůžičková ZuzanaTk Dance TimeCzech Republic
Hošek MatyášMoravová EliškaKAT ZbraslavCzech Republic
Hruška ŠtěpánŠpičáková BáraTK Olymp OlomoucCzech Republic
Jelínek Matyáš Fílová KristinaTK MaestroCzech Republic
Juhas LadislavArnoldova BarboraMZ Dance TeamCzech Republic
Kapitán FilipRudy ŠarlotaiDance Studio,z.s.Czech Republic
Kis Tamás KristofNagyová MáriaTŠK VIVA Nové ZámkySlovakia
Klapa AdamKrasova AnetaTK MaestroCzech Republic
Kočař DušanŠáchová TinaiDance StudioCzech Republic
Kolák AlbertFialová Eliška TK Olymp OlomoucCzech Republic
Kolář LukášAffašová JasminTaneční klub VavruškaCzech Republic
Kuča JosefŠeráková DanielaKAT ZbraslavCzech Republic
Los Chovanec OliverPlachá EliškaiDance Studio, z.s.Czech Republic
Melnyk MaksymRon Angelika Rot Weiß Karlsruhe Germany
Munzar TomášMottlová EliškaMZ Dance TeamCzech Republic
Oleg KukushkinAnastasia VoinkovaVersia Russian Federation
Pallas KrystofHendrychova HanaPrahaCzech Republic
Perepelitsyn EgorGorina UlianaAkademiaRussian Federation
Poliak MartinFarkašová Lenka TK Welcome Trnava Slovakia
Popović NikolaSavanović AndreaDance club AURORASerbia
Rusnak AndreasPolakovicova EmaDance studio DIAMONDSlovakia
Smolucha JakubDoležalová AdélaAstra PrahaCzech Republic
Spáčil JanAbrahámová BarboraTŠ Novákovi Kutná Hora z.s.Czech Republic
Suslikov AntonElnikova AnastasiaSTEPRussian Federation
Terestal TannoLaast IsabellDS FlexEstonia
Traks RagnarKallas SandraDS FlexEstonia
Vild JanMusilová Ellen KST Silueta Praha o.p.s.Czech Republic
Víteček MatyášVaňáčová JohanaSilueta PrahaCzech Republic
Vlček JanPříplatová PetraTK KOŠKOVI, z.s.Czech Republic
Vrablík VojtěchHavlová KláraTK VavruškaCzech Republic
Zaduban LukasKazdova KarolinaSTARLET Brno TK OREL TelniceCzech Republic

Počet přihlášených párů: 40

Do 21 let STT

Jméno IJméno IIKlubStát
Appl HynekApplová PavlínaTK HenzélyCzech Republic
Buonarrivo Daniel Martynova AnastasiaWorldDanceLiguriaItaly
Klapa AdamKrasova AnetaTK MaestroCzech Republic
Kolář LukášAffašová JasminTaneční klub VavruškaCzech Republic
Kuča JosefŠeráková DanielaKAT ZbraslavCzech Republic
Melnyk MaksymRon Angelika Rot Weiß Karlsruhe Germany
Metlicky JanKasalova ElaDvectis DSP Kometa BrnoCzech Republic
Oleg KukushkinAnastasia VoinkovaVersia Russian Federation
Polák VojtěchSkalická SilvieTSK SALTA BenešovCzech Republic
Smolinski KonradKrol EwelinaPoland
Stepanov VladislavPack VictoriaTSK Dance Workshop KrasnojarskRussian Federation
Suslikov AntonElnikova AnastasiaSTEPRussian Federation
Terestal TannoLaast IsabellDS FlexEstonia
Traks RagnarKallas SandraDS FlexEstonia
Vojtík MichalHolá HelenaSTK PrahaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 15

Senioři STT

Jméno IJméno IIKlubStát
Bayerle PetrŠnajderová BarboraSTK PrahaCzech Republic
Čech MartinČechová KateřinaFÉNIX LounyCzech Republic
Klempíř MartinVítková RomanaInfinity Dance TeamCzech Republic
Kostov BogdanMiyashita MegumiKST Silueta PrahaCzech Republic
Kubišta LukášKubištová AlžbětaCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Longuet GwenaelDeplano LaetitiaCap Danse France
Munoz-Bennett PeterRudyak MargaritaTodos Dance and FitnessUnited States
Rösler FrederickRusher JanineAskania TSC BerlinGermany
Sedlář MilanGrošupová MartinaTŠ HES - PrahaCzech Republic
Stanke KarelStanke ZuzanaTK Sparta PrahaCzech Republic
Strzanovsky KarelBiernatova AnnaTK Sparta PrahaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 11

WDSF Open LAT

Mládež LAT

PartnerPartnerkaKlubStát
Appl HynekApplová PavlínaTK HenzélyCzech Republic
Bikár AlexNosáľová BarboraTC METEOR KošiceSlovakia
Bortlík AdamBrožková EvaDvectis - DSP Kometa BrnoCzech Republic
Burant JanFaltusová KláraMZ Dance TeamCzech Republic
Charatsidis PanteleimonNella Christina Dance Force Team Greece
Činčura FilipJavůrková TerezaTK KoškoviCzech Republic
Del VitalyDostavalova TatianaTSK Dance Workshop KrasnojarskRussian Federation
Dobruský PatrikNováková VeronikaCool danceCzech Republic
Dzemyda RytisSinger CathrineKAFDenmark
Fried Martin Vondrejcova SaraTK Sparta PrahaCzech Republic
Guagliardito Giuseppe Aizara Yasmin Beatrice Team DiabloItaly
Helmich ViktorRůžičková ZuzanaTK DanceTimeCzech Republic
Holaza ŠimonKirnigová JanaLR Cosmetic Dance Team OstravaCzech Republic
Holík TomášHaškovcová Františka Fuego ŘíčanyCzech Republic
Hruška ŠtěpánŠpičáková BáraTK Olymp OlomoucCzech Republic
Jelínek Matyáš Fílová KristinaTK MaestroCzech Republic
Kapitán FilipRudy ŠarlotaiDance Studio,z.s.Czech Republic
Kirnig TomášKonečná KláraLR Cosmetic Dance Team OstravaCzech Republic
Kiršner Mario Golombová AdélaLR Dance Team OstravaCzech Republic
Kis Tamás KristofNagyová MáriaTŠK VIVA Nové ZámkySlovakia
Klapa AdamKrasova AnetaTK MaestroCzech Republic
Kočař DušanŠáchová TinaiDance StudioCzech Republic
Kolář LukášAffašová JasminTaneční klub VavruškaCzech Republic
Kudláč MatějBajgarová MichaelaTK AntonioCzech Republic
Lasík AdamKalendová LenkaTK ASTRA PRAHACzech Republic
Los Chovanec OliverPlachá EliškaiDance Studio, z.s.Czech Republic
Lucchese SimoneRossotto IsabelPassion DanceItaly
Maina MirkoCopete AliceCap DanseFrance
Malinauskas RokasDravininkaite AdrijaBADA StudioLithuania
Melnyk MaksymRon Angelika Rot Weiß Karlsruhe Germany
Munzar TomášMottlová EliškaMZ Dance TeamCzech Republic
Oleg KukushkinAnastasia VoinkovaVersia Russian Federation
Pallas KrystofHendrychova HanaPrahaCzech Republic
Poliak MartinFarkašová Lenka TK Welcome Trnava Slovakia
Popović NikolaSavanović AndreaDance club AURORASerbia
Poremski PetrHomolová VendulaDance studio OstravaCzech Republic
Rusnak AndreasPolakovicova EmaDance studio DIAMONDSlovakia
Smolucha JakubDoležalová AdélaAstra PrahaCzech Republic
Spáčil JanAbrahámová BarboraTŠ Novákovi Kutná Hora z.s.Czech Republic
Suslikov AntonElnikova AnastasiaSTEPRussian Federation
Sznapka HenrykToman DariaTk MarendiCzech Republic
Terestal TannoLaast IsabellDS FlexEstonia
Traks RagnarKallas SandraDS FlexEstonia
Vengrynský PetrStehnová EliškaMZ Dance TeamCzech Republic
Vild JanMusilová Ellen KST Silueta Praha o.p.s.Czech Republic
Vlček JanPříplatová PetraTK KOŠKOVI, z.s.Czech Republic
Vrablík VojtěchHavlová KláraTK VavruškaCzech Republic
Walek FilipKoudelová MonikaTS VítkoviceCzech Republic
Zaduban LukasKazdova KarolinaSTARLET Brno TK OREL TelniceCzech Republic

Počet přihlášených párů: 49

Do 21 let LAT

Jméno IJméno IIKlubStát
Appl HynekApplová PavlínaTK HenzélyCzech Republic
Charatsidis PanteleimonNella Christina Dance Force Team Greece
Del VitalyDostavalova TatianaTSK Dance Workshop KrasnojarskRussian Federation
Dzemyda RytisSinger CathrineKAFDenmark
Gagnone MattiaJurkoit JustinaDaviLithuania
Hlawiczka MartinŠkňouřil JoannaTK MarendiCzech Republic
Holaza ŠimonKirnigová JanaLR Cosmetic Dance Team OstravaCzech Republic
Juřeník TomášMatýsková AdrianaLR Cosmetic Dance Team OstravaCzech Republic
Kirnig TomášKonečná KláraLR Cosmetic Dance Team OstravaCzech Republic
Kiršner Mario Golombová AdélaLR Dance Team OstravaCzech Republic
Klapa AdamKrasova AnetaTK MaestroCzech Republic
Kolář LukášAffašová JasminTaneční klub VavruškaCzech Republic
Lasík AdamKalendová LenkaTK ASTRA PRAHACzech Republic
Maina MirkoCopete AliceCap DanseFrance
Malinauskas RokasDravininkaite AdrijaBADA StudioLithuania
Melnyk MaksymRon Angelika Rot Weiß Karlsruhe Germany
Oleg KukushkinAnastasia VoinkovaVersia Russian Federation
Polák VojtěchSkalická SilvieTSK SALTA BenešovCzech Republic
Saracino ErikPluti Anna Team Diablo Italy
Shonia-Gutovskyi AvtoReus KarinaGeorgia
Stepanov VladislavPack VictoriaTSK Dance Workshop KrasnojarskRussian Federation
Szabó ÁdámCsofcsics CsengeStudio2000Hungary
Vojtík MichalHolá HelenaSTK PrahaCzech Republic

Počet přihlášených párů: 23

Senioři LAT

Jméno IJméno IIKlubStát
Čech MartinČechová KateřinaFÉNIX LounyCzech Republic
Dufek MilanMotlová RomanaTK MaestroCzech Republic
Durchánek StanislavŠebková KateřinaSTK PrahaCzech Republic
Klempíř MartinVítková RomanaInfinity Dance TeamCzech Republic
Kubišta LukášKubištová AlžbětaCTS Perfect PardubiceCzech Republic
Liska PetrFirtova IvetaTŠ Dance manželů CíchovýchCzech Republic
Longuet GwenaelDeplano LaetitiaCap Danse France
Malinka KamilMalinková KatarínaUni-Dance BratislavaSlovakia
Rösler FrederickRusher JanineAskania TSC BerlinGermany

Počet přihlášených párů: 9

PRO-AM_MCR_WEB_SPONZOR.jpg, 61kB